Sala zabaw dla dzieci

RYTMIZIANKI, SENSORANKI, MAŁE PRZEDSZKOLE - ZAPISY NA ZAJĘCIA DLA DZIECI RUSZYŁY - ZAPRASZAMY:)

Urwisy, zapraszamy na ciekawe zajęcia i warsztaty, przygotowane specjalnie dla Was!


Obecnie trwa nabór do grup na zajęcia - RYTMIZIANKI ,ZMYSŁOWISKO i PRZED PRZEDSZKOLE. Osoby zainteresowane prosimy o zapisy                    (tel. 508 979 242)

RYTMIZIANKI - duża dawka pozytywnej energii o poranku, dla wyspanych, najedzonych i chętnych wrażeń najmłodszych maluchów. Zajęcia muzoedukacyjne dla najmłodszych rozwijające i stymulujące zmysły przez zabawę z rodzicem/opiekunem. Poznajemy dźwięki, rytm, słowa, instrumenty :)
Rytmizianki to:

- czas dziecka i rodzica/opiekuna (ciocie, babcie i nianie mile widziane)
- ciekawe i proste przykłady zabaw, które śmiało można organizować w domu w pojedynkę,
- stymulowanie zmysłów słuchu, dotyku i mowy poprzez zabawy dźwiękiem, instrumentami i materiałami dydaktycznymi,


RYTMIZIANKI - zajęcia będą się odbywać we czwartki godz. 10.30
Koszt zajęć - jednorazowo - 35 zł, karnet na 4 zajęcia - 120 zł (koszt wejścia dla dziecka i opiekuna)

ZMYSŁOWISKO -Będziemy się brudzić, chlapać, turlać po podłodze, gilgotać i znajdziemy w tym wszystkim sens. To 45 minut tylko dla dziecka, czas na pogłębianie relacji i wspieranie jego rozwoju. Sprawdzimy, czy wspólna zabawa jest naprawdę ważna i czy w ogóle ma sens.

Zajęcia to możliwość wielozmysłowego poznania i doświadczania świata, a dla rodziców inspiracja do wspólnej zabawy w domu. Podczas zajęć korzystamy z ogólnie dostępnych przedmiotów zmieniając jest w najbardziej edukacyjne zabawki.

Podczas zajęć:

– kierujemy się zasadą „mogę, nie muszę”, każdy uczestniczy w miarę swoich potrzeb i możliwości,

– bazujemy na sprawdzonych pomysłach i czerpiemy inspirację z pedagogiki Marii Montessori i Froebla, ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne, edukacji przez ruch Doroty Dziamskiej, metody aktywnego słuchania muzyki, sensoplatyki, zabaw fundamentalnych, dziecięcej matematyki i wielu innych,

– odkrywamy świat z pomocą wszystkich zmysłów: oglądamy, dotykamy, smakujemy, słuchamy, mówimy i śpiewamy,

– wykorzystujemy najbardziej edukacyjną i bezpieczną zabawkę świata – kreatywnego rodzica,

– wymieniamy poglądy i doświadczenia na temat wychowania i opieki nad naszymi pociechami.

Dzieci uczestniczą w zajęciach wraz z opiekunem. Zajęcia dla dzieci do 2 lat.

Czas trwania: 45 minut
ZMYSŁOWISKO
- zajęcia będą odbywać się we wtorki o godz. 10.00
Koszt zajęć - jednorazowo - 35 zł, karnet na 4 zajęcia - 120 zł (koszt wejścia dla dziecka i opiekuna).

PRZED PRZEDSZKOLE - Zajęcia dla 2-3 latków. Przez 1,5 godziny będziemy wspólnie poznawać przedszkolne życie. Zaprosimy Was do zabaw muzycznych i plastycznych, na zajęciach pojawią się elementy dziecięcej matematyki i glottodydaktyki. Będziemy tańczyć, śpiewać, malować i brudzić się od stóp aż po czubek głowy, a także zjemy wspólnie posiłek. Poznamy trudne zasady rządzące grupą, nawiążemy pierwsze przyjaźnie (mamy na swoim koncie nawet jedną pierwszą miłość :)) i relację z dorosłym-nauczycielem prowadzącym zajęcia.

W trakcie zajęć dzieci zdobędą umiejętności społeczne, które ułatwią im start w przedszkolne życie, a także rozbudzą ciekawość otaczającym światem.

Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. Dbamy o to, żeby dzieci na zajęciach czuły się bezpiecznie. Tylko w takiej atmosferze najmłodsi mogą zdobywać kolejne umiejętności. To dzieci decydują czy i na ile chcą się oddalić od swoich opiekunów.                                                                                                         Zajęcia będą odbywać się we wtorki o godz. 11.00.                                                                                                                                                          Czas trwania 90 minut. Koszt zajeć - jednorazowo 45 zł, karnet na 4 kolejne zajęcia 160 zł.

W ramach opłaty za zajęcia, dzieci mogą skorzystać z zabawy w sali zabaw przed lub po zajęciach:)