Sala zabaw dla dzieci

W PIĄTEK 13 GRUDNIA ZE WZGLĘDU NA SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE DLA DZIECI Z FUNDACJI MAM TĘ MOC SALA BĘDZIE CZYNNA WYJĄTKOWO TYLKO DO GODZ. 15.00. PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI.

Poszukujesz sprawdzonego miejsca w Warszawie, gdzie można wyprawić najlepsze i niezapomniane urodziny dla dzieci?

Sala zabaw "Radosne Urwisy" działająca na terenie gminy Warszawa - Wawer zapewnia organizację przyjęć urodzinowych dla dzieci od A do Z. Zajmiemy się wystrojem sali, poczęstunkiem, zapewniamy wyszkoloną i sympatyczną obsługę, a do tego gwarantujemy świetną zabawę dla najmłodszych.

Do zadań rodzica lub opiekunka pozostaje tylko REZERWACJA terminu urodzin i zaproszenie gości. W ustalonym dniu wystarczy pojawić się na miejscu wraz z innymi uczestnikami i... dać się ponieść zabawie.

          Zadaniem dla Rodziców pozostaje jedynie zorganizowanie TORTU urodzinowego.

O URODZINKACH SŁÓW KILKA...

 • Przyjęcie urodzinowe w naszej sali zabaw trwa 120 minut. W tym czasie dzieci mogą swobodnie cieszyć się zabawą w naszej sali.

 • Opiekun urodzin – jest do dyspozycji dzieci przez cały czas trwania urodzin, poprowadzi całe przyjęcie urodzinowe, od powitania Jubilata i jego gości, przedstawienia zasad bezpiecznej zabawy w naszej sali,dbanie o prawidłowy przebieg imprezy o, po uroczyste podania tortu. Na początku imprezy, po przywitaniu wszystkich dzieci organizuje zabawę integrującą gości urodzinowych,pomaluje dzieciom buźki. Opiekun urodzin realizuje także wybrane atrakcje – np. zabawę z piniatą, skręcanie balonów. Jest to dyspozycji dzieci oraz rodziców w czasie przyjęcia urodzinowego. Oczywiście możecie Państwo skorzystać z dodatkowych animacji dla dzieci – wtedy zabawy organizuje animator, przez cały czas trwania urodzin, naprzemiennie ze swobodną zabawą dzieci na konstrukcji zabawowej oraz przejmuje zadania opiekuna urodzin.W tym przypadku obecność opiekuna urodzin nie jest konieczna.

 • Animator – gwarancja świetnej zabawy przez cały czas trwania przyjęcia urodzinowego. Dzieci na pewno nie będą się nudzić! Animator to opiekun urodzin i organizator zabawy w jednej osobie. Zabaw będzie całe mnóstwo, przez cały czas trwania przyjęcia. Temat animacji mogą Państwo wybrać spośród przygotowanych przez nas pakietów animacyjnych. Program animacyjny możemy także spersonalizować i przygotować go w oparciu o zainteresowania, ulubione gry, zabawy, bohaterów Jubilata.

 • Obecność opiekuna lub animatora jest obowiązkowa na przyjęciu urodzinowym.

 • Przyjęcie odbywa się w specjalnie przygotowanej, udekorowanej sali urodzinowej, w której, na kolorowej zastawie serwujemy smakowity poczęstunek oraz uroczyście podajemy tort. Specjalnie dla Jubilatów przygotowaliśmy dwie sale urodzinowe – balonową i zamkową.

 • Prezent dla Jubilata – każdy Jubilat otrzymuje od nas upominek w postaci vouchera na jednorazowe wejście do sali zabaw na nielimitowany czas zabawy

 • Upominki dla wszystkich gości urodzinowych – kupony rabatowe uprawniające do 50 % zniżki na kolejną wizytę w naszej sali

 • Poczęstunek dla dzieci :

  • Podstawą naszego poczęstunku urodzinowego są:

   - świeże owoce sezonowe,

   - mini kanapeczki (ser,szynka,warzywa)

   - warzywne przekąski (marchewki,pomidorki koktajlowe)

   - chrupki kukurydziane, popcorn,prażynki,paluszki,krakersy

   - różne rodzaje ciasteczek (w tym maślane, owsiane)

   Nie zabraknie też słodkiego małego co nieco:

   - mleczna czekolada, galaretki, żelki,wafelki, cukierki

   - kolorowe gofry

   - napoje oraz woda dla dzieci bez limitu


  Pyszności dla nikogo nie zabraknie – tradycyjnie, pod koniec przyjęcia Jubilat oraz jego goście pozostałe smakołyki pakują w torebeczki i zabierają ze sobą do domu.

 • Na Państwa życzenie możemy przygotować poczęstunek oparty na produktach ekologicznych lub bezglutenowych.

 • Tort organizują Rodzice we własnym zakresie.

 • Przyjęcie można dodatkowo uatrakcyjnić – proponujemy szeroki wachlarz urodzin tematycznych,także spersonalizowanych – przygotowanych w oparciu o zainteresowania Jubilata, jego ulubione zabawy oraz bohaterów, piniaty, fotobudkę, dmuchańce, fontanny baniek mydlanych, sesje zdjęciowe, balony z helem,warsztaty z watą cukrową, piaskowe obrazki...

 • Przyjęcia urodzinowe organizujemy dla minimum 9 dzieci.

 • Dla dorosłych gości przygotowujemy stół oraz miejsca siedzące. Przywitamy Państwa dzbankiem wody cytrynowo – pomarańczowej, użyczymy zastawę porcelanową. Rodzice Jubilata, mogą przygotować poczęstunek (ciasto, owoce itp.) dla dorosłych gości lub skorzystać z naszej propozycji menu urodzinowego dla Rodziców. W kawiarence serwujemy napoje zimne oraz gorące ( kawa z exspesu, parzona na różne sposoby, herbaty). Prosimy nie wnosić własnych napojów.

PAKIET URODZINOWY ,,RADOSNY URWIS”

 • udekorowana sala urodzinowa (2 godziny, na wyłączność dla Jubilata i jego gości)

 • stół oraz miejsca siedzące przygotowane specjalnie dla Rodziców Jubilata oraz dorosłych gości, z owitalnym dzbankiem wody cytrynowo-pomarańczowej oraz zastawą porcelanową (do wyłożenia poczęstunku dla Rodziców)

 • bilet wstępu na 2 godziny zabawy

 • uroczyste podanie tortu

 • zabawa integrująca gości urodzinowych

 • realizacja wybranych atrakcji dodatkowych (np. piniata, skręcanie balonów)

 • malowanie buziek

 • Poczęstunek dla dzieci :

  Podstawą naszego poczęstunku urodzinowego są:

  - świeże owoce sezonowe,

  - mini kanapeczki (ser,szynka,warzywa)

  - warzywne przekąski (np.marchewki,pomidorki koktajlowe)

  - chrupki kukurydziane, popcorn,prażynki,paluszki,krakersy

  - różne rodzaje ciasteczek (w tym maślane, owsiane)

  Nie zabraknie też słodkiego małego co nieco:

  - mleczna czekolada, galaretki, żelki,wafelki, cukierki

  - kolorowe gofry

  Napoje oraz woda dla dzieci bez limitu

 • urodzinowa kolorowa zastawa

 • dekoracja balonowa sali

 • gadżety imprezowicza (czapeczki, słomki, serwetki itp. )

 • zaproszenia urodzinowe (pakiet 15 szt.)

 • prezent dla Jubilata (bilet na jednorazowe wejście na salę zabaw bez limitu)

 • upominki dla wszystkich gości (kupony rabatowe uprawniające do 50 % zniżki na kolejną wizytę w naszej sali)

CENA:

od poniedziałku do czwartku- 44 zł/dziecko

od piątku do niedzieli i w święta- 49 zł/dziecko

Plus opłata za opiekuna urodzin :

 • od poniedziałku do czwartku -50 zł

 • od piątku do niedzieli i w święta-70 zł

Opiekun urodzin – jest do dyspozycji dzieci przez cały czas trwania urodzin, poprowadzi całe przyjęcie urodzinowe, od powitania Jubilata i jego gości, przedstawienia zasad bezpiecznej zabawy w naszej sali,dbanie o prawidłowy przebieg imprezy, po uroczyste podania tortu. W pierwszej części imprezy, po przywitaniu wszystkich dzieci zorganizuje zabawę integrującą wszystkich gości. Pomaluje dzieciom buźki. Opiekun urodzin realizuje także wybrane atrakcje – np. zabawę z piniatą, skręcanie balonów. Jest to dyspozycji dzieci oraz rodziców w czasie przyjęcia urodzinowego.

W przypadku wykupienia dowolnych animacji urodzinowych – opłata za opiekuna urodzin nie jest pobierana.

 

Organizujemy również urodzinki z poczęstunkiem na bazie produktów ekologicznych lub bezglutenowych (plus 7 zł/dziecko) oraz urodzinki „na życzenie” i przyjęcia okolicznościowe w dowolnej lokalizacji, wybranej przez klienta - cena oraz menu ustalane są indywidualnie.

 

Przykładowy poczęstunek oparty na produktach ekologicznych - ciasteczka: ryżowe, orkiszowe, owsiane; biszkopty, chrupki kukurydziane, suszone owoce, ecochipsy, orzechy, duuużo owoców, soki naturalne oraz woda bez limitu).

 

ANIMACJE URODZINOWE

 • RADOSNE URWISOWANIE – bardzo aktywny i zróżnicowany, autorski program animacyjny„Radosnych Urwisów”, bardzo lubiany zarówno przez dzieci, jak i rodziców. 120 minut wypełnione ulubionymi przez dzieci zabawami i grami, wybranymi dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w organizacji animacji urodzinowych. Dużo zabaw sportowych, konkursy,wyścigi, gry zręcznościowe, zabawy integracyjne, wspólne budowanie, modelowanie balonów,malowanie buziek oraz zabawy taneczne - mini disco.

  CENA PROMOCYJNA - 130 zł

 • BAJKOWE URODZINKI – animator tworzy scenariusz urodzin w oparciu o przygody bohaterów z ulubionych bajek Jubilata – opracowuje zabawy, przygotowuje wszystkie niezbędne materiały oraz narrację. Będzie skręcanie baloników oraz bajkowe malowanie buziek – 150 zł

 • ANIMACJE NA SPORTOWO - idealne rozwiązanie na rozładowanie nadwyżek energetycznych naszych małych urwisów. Zabawy w sportowym stylu – tory przeszkód, równoważnie, wyścigi,zabawy z wykorzystaniem konstrukcji zabawowej. Duża dawka ruchu na wesoło. 150 zł

 • SŁODKI URWIS – kolorowa piniata wypełniona słodyczami, warsztaty waty cukrowej – z aktywnym udziałem dzieci, malowanie buziek, skręcanie baloników, zabawy integracyjne – 250 zł

 • ZACZAROWANY ŚWIAT BANIEK MYDLANYCH I BALONÓW – chmura kolorowych baniek mydlanych, która może uświetnić urodziny Twojego Dziecka. Bańkomaty, czy inaczej wytwornice baniek to urządzenia, które wysyłają w powietrze setki kolorowych baniek mydlanych tworząc swoisty bańkowy deszcz. Zadziwiające, że bez względu na miejsce imprezy niezmiennie bańkomaty wywołują u dzieci radość i chęć dogonienia czy złapania jak największej ilości swobodnie opadających baniek.. Do tego wspaniała zabawa z modelowaniem balonów, feeria barw,kolorowych kształtów i balonowych zwierzątek. Gry i zabawy z animatorem. Świetne dopełnienie wyjątkowych urodzin, zwłaszcza młodszych dzieci – 130 zł

 • DJ URWIS – szalona, kolorowa impreza prowadzona przez profesjonalnego, niesamowitego DJ-a – specjalistę od przyjęć urodzinowych dla dzieci. Profesjonalne oświetlenie sali, odpowiednie nagłośnienie, dużo tańców, wspólnych zabaw, mega bańki mydlane, skręcanie balonów, warsztaty z watą cukrową. 120 minut szalonej zabawy! - 400 zł.

 • ANIMACJE PODWÓRKOWE - zbiór popularnych gier i zabaw z czasów „bez smartfonów”. 120 minutowa podróż do wczesnego dzieciństwa nieco starszych urwisów – magia i bogactwo zabaw podwórkowych przeniesiona do sali zabaw. 150 zł

 • URODZINKI „NA ŻYCZENIE” – scenariusz urodzin, atrakcje oraz ceny – ustalane indywidualnie

 • URODZINKI Z MAGIKIEM – magiczne show, które zafascynuje i rozbawi nie tylko dzieci. Duża dawka humoru i świetnej zabawy pobudzającej wyobraźnię. Dzieci biorą aktywny udział w trikach. 300 zł

 • ZABAWA Z PINIATĄ - specjalnie dla naszych najmłodszych gości mamy zabawę, która zawitała do nas prosto z krajów latynoamerykańskich! Piniata – to tradycyjna zabawa polegająca na strącaniu specjalnie przygotowanej kuli (lub innego kształtu) wypełnionej słodkościami.

  Podczas imprezy nasi mali goście będą mieli okazję spróbować swoich sił przy strąceniu przygotowanej specjalnie na tę okazję pinaty, następnie do woli rozkoszować się ukrytymi w niej słodkościami!

  Proponujemy dwa rodzaje piniat – komercyjne (wybieramy z gotowych, aktualnie dostępnych wzorów) oraz hand made – wykonane przez naszych piniatowych czarodziei – tu gama wzorów jest prawie nieograniczona. 130 zł Zabawę realizuje opiekun urodzin.

 • FOTOBUDKA - niesamowita zabawa, mnóstwo uśmiechu i wspaniała pamiątka z przyjęcia urodzinowego. Nielimitowana ilość zdjęć, opieka animatorów przez cały czas trwania zabawy, dowolny układ, format i filtr zdjęć,personalizacja tła i własny tekst, zarządzanie ilością kopii wydruków,live view – podgląd sceny na żywo, tematyczne rekwizyty do zdjęć , możliwość bezpośredniej publikacji zdjęć i animowanych filmów typu gif na FB lub przesłania na wskazaną skrzynkę e-mail, płyta DVD/nośnik pendrive z kopią wszystkich fotografii. W cenie wszystkie elementy – stelaż, tło, gadżety. Montaż i demontaż poza godzinami pracy fotobudki. 1 godzina 350 zł, kolejna godzina 150 zł.

 

DODATKOWE ATRAKCJE URODZINOWE

  • FONTANNA BANIEK MYDLANYCH - 50 zł

  • ZAMYKANIE W BAŃCE MYDLANEJ – 100 zł/grupa

  • WARSZTATY Z WATĄ CUKROWĄ – 100 zł/grupa

  • ODWIEDZINY ŻYWEJ MASKOTKI – 40 zł

  • BALONOWE STWORKI - SKRĘCANIE BALONÓW - 50 zł/grupa

  • DEKORACJA TEMATYCZNA STOŁU URODZINOWEGO (BALONY Z HELEM, ZASTAWA, CZAPECZKI)- 150 zł
  • BALONY Z HELEM (lateksowe, 12 cali) – 7 zł/szt

  • BALONY Z HELEM FOLIOWE cena uzależniona od wielkości balonów

  • PROFESJONALNA, URODZINOWA SESJA ZDJĘCIOWA - 250 zł (fotoreportaż, do 100 zdjęć na CD lub sesja pozowana – 10 zdjęć na CD + wydruki 15x21)

  • SZAMPAN DLA DZIECI – 15 zł

  • ZASTAWA JEDNORAZOWA DLA RODZICÓW – 10zł/ pakiet dla wszystkich rodziców

  • MENU URODZINOWE DLA RODZICÓW – cennik poniżej

  • PRZEDŁUŻENIE ZABAWY – 100 zł/godzina/za całą grupę. Przedłużenie dotyczy tylko zabawy. Prosimy o zwolnienie salki urodzinowej oraz stołu urodzinowego dla rodziców.

OFERTA CATERINGOWA

 

łMISKI

 • serów (4 rodzaje) 40zł

 • tortilli (ok.25sztuk) 30zł

 • tortilli wersja wege 30zł

 • wrapów z ciasta francuskiego (ok.25sztuk) 30zł

 • mix przekąsek (tortille, wrapy) 35zł

Tarta serowa z kurczakiem i pieczarkami 50zł

Tarta włoska z mozarella i pomidorami 50 zł

Tarta z cukinią 50 zł

Tarta z łososiem in szpinakiem 50zł

*tarta o średnicy 25 cm (ok. 8 porcji )

CIASTA DOMOWE - 36 zł/kg

Szarlotka

Sernik

Sernik na zimno

Ciasto z owocami

Czekoladowe z kremem z mascarpone

Toffi

Orzechowe

Makowiec

Czekoladowe z musem "ptasie mleczko" i bananem

Mini ptysie

 

PROSIMY O SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ NAJPÓŹNIEJ NA 4 DNI PRZED PLANOWANĄ IMPREZĄ

PRZYDATNE INFORMACJE:

 • Rezerwacji terminu urodzin można dokonać telefonicznie lub osobiście w recepcji naszej sali zabaw, określając pakiet urodzinowy. W ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji należy ją potwierdzić wpłacając zadatek w wysokości 100 zł.

 • Jeżeli zdecydują się Państwo na dodatkowe atrakcje urodzinowe – prosimy o zgłoszenie w czasie dokonywania rezerwacji lub najpóźniej na 5 dni przed terminem imprezy

 • Tort organizują Rodzice we własnym zakresie. Równie dobrze w roli tortu sprawdza się pizza lub np. muffinki – Urwisy to lubią.

 • Organizator wraz z gośćmi proszony jest o przybycie do Sali Zabaw 15 minut przed rozpoczęciem imprezy oraz opuszczenie sali zabaw maksymalnie 20 minut po zakończeniu przyjęcia. Rodzice są proszeni o zwolnienie specjalnie przygotowanego dla nich stołu maksymalnie 15 minut po zakończeniu przyjęcia.

 • W czasie imprezy urodzinowej opieka nad uczestnikami jest sprawowana przez rodziców (opiekunów) Jubilata.

 • Zamawiający przyjęcie jest odpowiedzialny za zapewnienie dzieciom będącym na przyjęciu należytej opieki.

 • Ostateczną liczbę gości potwierdzamy na dzień przed planowanym przyjęciem.

 • Przekąski z menu urodzinowego dla rodziców - zamówienia prosimy składać najpóźniej na 5 dni przed terminem przyjęcia urodzinowego. W tym przypadku zadatek wyniesie 150 zł.

 • Dzieci w sali zabaw obowiązkowo bawią się w skarpetkach.

 • Dorośli w strefach czystych przebywają w skarpetkach lub dostępnych w sali zabaw ochraniaczach na obuwie (nie dotyczy to obuwia na wysokim obcasie – ze względów bezpieczeństwa, w sali zabaw obowiązuje zakaz poruszania się w takim obuwiu).

 • Wózki, hulajnogi itp. - parkujemy w szatni.

REZERWACJE TERMINÓW URODZIN

TEL. 508 979 242

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

REGULAMIN DO POBRANIA