Sala zabaw dla dzieci

JESTEŚMY OTWARCI - PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 14.00 - 19.00, SOBOTA,NIEDZIELA 12.00 - 19.00. NOWOŚĆ - BILET RODZINNY NA REZERWACJĘ SALI NA WYŁĄCZNOŚĆ! PRZEZ 2 GODZINY CAŁA SALA TYLKO DLA WAS:) SZCZEGÓŁY TEL. 508 979 242 !!! POMYSŁ NA SUPER PREZENT URODZINOWY DLA MAŁEGO URWISA - ODJAZDOWE WARSZTATY TEMATYCZNE!!!

 


MAŁE PRZEDSZKOLE, MULTISENSORKI, SENSOBAJE, LEGO - EDUKIDO

😀Gotowi na fantastyczne zajęcia
Zapraszamy na zajęcia dla najmłodszych Urwisów👦🥰👧
🔷🔷Małe Przedszkole🔷🔷 wtorki godz. 10.30
Będziemy wspólnie poznawać przedszkolne życie👧👦
👉Zaprosimy Was do zabaw muzycznych i plastycznych, na zajęciach pojawią się elementy dziecięcej matematyki i glottodydaktyki. Będziemy tańczyć, śpiewać, malować i brudzić się od stóp aż po czubek głowy, a także zjemy wspólnie posiłek.
👉Poznamy trudne zasady rządzące grupą, nawiążemy pierwsze przyjaźnie (mamy na swoim koncie nawet jedną pierwszą miłość :)) i relację z dorosłym-nauczycielem prowadzącym zajęcia
👉W trakcie zajęć dzieci zdobędą umiejętności społeczne, które ułatwią im start w przedszkolne życie, a także rozbudzą ciekawość otaczającym światem.
Zapraszamy dzieci wraz z opiekunami. Dbamy o to, żeby dzieci na zajęciach czuły się bezpiecznie. Tylko w takiej atmosferze najmłodsi mogą zdobywać kolejne umiejętności. To dzieci decydują czy i na ile chcą się oddalić od swoich opiekunów🥰
🔷🔷Multisensorki🔷🔷 piątki godz.11.00
Grupowy program wczesnego wspomagania rozwoju ©
To profilaktyczne zajęcia dla każdego, kto chce pożytecznie spędzić czas ze swoim dzieckiem, zainspirować się zabawami i dbać o jego rozwój.
👉To co wyróżnia te zajęcia to budowanie relacji z dzieckiem, piosenka sensoryczna, tańce na rękach rodzica stymulujące zmysł równowagi, masaże w rytm oraz zabawy spożywczymi masami sensorycznymi.
👉Zajęcia przeznaczone dla dzieci niechodzących po 4 miesiącu życia.
Program został stworzony przez mgr Monikę Bednarek pedagoga specjalnego i terapeutę wczesnego wspomagania rozwoju.
🔷🔷Sensobajki🔷🔷 wtorki 16.30
Zajęcia, które aktywizują zmysł słuchu, węchu, wzroku, dotyku, a także mają na celu rozwijanie małej motoryki i równowagi.
👉W trakcie czytania bajek pojawiają się rekwizyty, tj. piórka, bańki mydlane, chusty, piłki, koła, woreczki, dyski fakturowe, masy plastyczne,
👉Dzięki stymulacji poprzez sensozabawę, maluchy aktywnie biorą udział w zajęciach, skupiają się na opowieści, a spotkania pozytywnie wpływają na rozwój poznawczy grupy.
🥰Zapraszamy.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc na zajęcia obowiązują zapisy.
KOSZT ZAJĘĆ - 140 zł/ karnet na 4 zajęcia, jednorazowo 35 zł

 

W CENIE BILETU WSTĘPU NA ZAJĘCIA - GODZINA ZABAWY W SALI ZABAW :)